تبلیغات
کشتی کج wwe بازی عکس - غیر قابل کنترل، تکرارنشدنی، افتخار تاریخ دبلیو دبلیو ای... استون کلد! \"زندگی نامه استون کلد استیو آستین\"

مترجم سایت

مترجم سایت


کشتی کج wwe بازی عکس
 

تعبیر خواب آنلاین

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

آمار سایت


محل درج آگهی و تبلیغات
 

 

tone_Cold_Steve_Austin_Bio

 

 

» بیوگرافی استون کلد استیو آستین : Stone Cold Steve Austin Biography

بی شک شما هم بارها و بارها از کارهای خارق العاده این مرد تکرارنشدنی، این کارکتر خاص و این افسانه به وجد آمده اید هیجان زده شده اید و حتی اشک ریخته اید ...
بی شک تا کنون هیچکس نتوانسته جای این مرد بزرگ رو پر کند ...
بی شک جای او هرگز پر نخواهد شد ...
بی شک شما هم 
استون کلد استیو آستین رو میشناسید ...

» جهت مشاهده بیوگرافی و زندگی نامه کامل استون کلد استیو آستین به ادامه مطلب بروید.

 


استیو ویلیامز ملقب به استون کلد استیو آستین پسر شیطان و غیرقابل کنترل دهه ی نود حالا از تک و تا افتاده و به دور از حواشی مشغول کار در هالیوود است هرچند پس از چند سال شاهد بازگشت این اسطوره به چهارچوب چوبی رستلینگ بودیم اما قطعا این آستین با آستین دهه ی نود تفاوت های بسیار دارد ضمن اینکه او به قصد بازی و مسابقه برنشگسته و تنها برگ برنده کمپانی دبلیو دبلیو ای برای بالا بردن ریتینگ شوهای هفتگیش هست...! کاری که دبلیو دبلیو ای با همه ی اسطوره هاش میکنه و این یکی از سیاست های به نظر نادرست این کمپانیه.
آستین در 18 دسامبر 1964 در ویکتوریا,تگزاس دیده به جهان هستی گشود پسربچه ای که نمیدانست به زودی آینده یک کمپانی بزرگ را تسخیر خواهد کرد رشد میکرد و به هدفش نزدیک تر میشد.
استیو در یک خانواده ی پر جمعیت پنج نفره رشد کرد و کوچکترین فرزند خانواده به شمار میرفت.
او حتی فکر این را نمیکرد که روزی صدها صد و هزاران تن از طرفدارانش را با خوشحالی خود خوشحال کند و با ناراحتیش غمگین و سرخورده.
همانطور که هیچکس از آینده خود خبر ندارد اما این مرد برای رستلینگ و برای تسخیر دل مردم ساخته شده بود 
استون کلد در دوران دبیرستان مثل خیلی از آمریکایی های دیگه به ورزش پر طرفدار فوتبال علاقه داشت و در این رشته فعالیت میکرد و در کارش کاملا موفق بود و جزو ورزشکاران برتر در این رشته در سطح دبیرستانی و بالاتر قرار داشت.
آستین سرانجام با دبرا که یک کشتی کج کار حرفه ای به حساب می آمد ازدواج کرد لازم به ذکر است وضع مالی او تا قبل از ورود به عرصه ی رستلینگ تعریف چندانی نداشت و جزو طبقات فقیر به حساب می آمد.
جالب اینه آستین حتی تصور کج کار شدن رو هم در سر نمیپروراند چون پدر و مادر او با این ورزش مخالف بودند اما یک روز در حین تماشای کشتی کج آستین نظر پدر و مادرش را مبنی بر اینکه او یک رستلر شود را جویا شد و بر خلاف انتظارش مخالفتی ندید که هیچ تشویق هم شد!
این جرقه اولین حرکت آستین به سمت پیشرفت بود پیشرفتی که آینده ای تعریف نشدنی را برای او به همراه داشت. آستین حتی فکرش را نمیکرد پوسترهای مختلفش کاغذ دیواری اتاق یک بچه شوند و امید اون بچه دیدن او باشد آستین میرفت تا تبدیل به یک الگو بشه...
او که منتظر رضایت پدر و مادرش بود بلافاصله به محل های مربوطه رفت و کار خودش رو زیر نظر Chris Adams شروع کرد و مثل خیلی های دیگه منتظر معجزه ای بود تا به سطح اول این رشته برسه اما این امر برای آستین یک معجزه نبود بلکه معجزه خود
آستین بود...او معجزه ی رستلینگ شد افسانه ای که هنوز از یادنرفته و محبوب تر از گذشته شده بله معجزا خود او بود!
آستین مدت ها در لیگ های سطح پایین فعالیت میکرد تا مورد توجه کمپانی بزرگ دبلیو سی دبلیو قرار گرفت و جذب این کمپانی شد و این اولین قله ی آستین بود که برای رسیدن به اوج فتح شد.
Stunning آن زمان دبلیو سی دبلیو در این کمپانی هم خوش درخشید و خیلی زود زیر ذره بین رسانه ها قرار گرفت او موفق شد دوبار تایتل 
wcw world Television رو کسب کنه وی این کمربند رو در سال 1992 به ریکی استومبات واگذار کرد و دیگر به آن نرسید.
در ادامه ی روند صعودی آستین شاهد تشکیل تیم او با دوستش پیلمن بودیم گروهی که با اسم The Hollywood Blondes شروع به کار کرد و به موفقیت هایی من جمله قهرمانی تگ تیم دبلیو سی دبلیو نیز رسید.
این روند همین گونه پیش رفت تا سرانجام دبلیو سی دبلیو بزرگ منحل شد و این کابووس آستین بود منحل شدن این کمپانی یعنی نقش برآب شدن آرزوی های آستین اما آستین استاری نبود که بیکار بمونه او با نام  The Ringmaster وارد کمپانی دبلیو دبلیو اف شد و زیر دست تد دیبیاسی شروع به کار کرد در رامبل شرکت کرد همینطور در رسلمنیا و خیلی بی سرو صدا و نامحسوس روند صعودی خودش رو ادامه میداد.
اما سال 1996 سال سرنوشت او بود سالی که نام او به 
استون کلد تغییر کرد و این بود سرآغاز پیشرفت های بزرگ آستین.
او در این سال در تورنمنت مهم کینگ آف د رینگ قهرمان شد و شخصیت کلیدی او در دبلیو دبلیو اف کلید خورد در سال 1997 نقطه اوج کار آستین رو شاهد بودیم این سالها سالهای آستین بود او به تنهایی خوش میدرخشید و در میان استاران بزرگ آن زمان جولان میداد قهرمانی رامبل در این سال با حذف برت هارت صحه گذار این صحبت هاست.
در رسلمنیا 13 در یک مسابقه سابمیشن 
آستین دوباره رو در روی برت هارت قرار گرفت که اینبار طعم شکست رو چشید او در این سالها به افتخاراتی نظیر قهرمانی تگ تیم (همراه شان مایکل و میک فولی) و قهرمانی تایتل بین قاره ای نیز دست یافت.
استون کلد استیو آستین در سال 1998 اما برای دومین بار قهرمان رویال رامبل شد اینبار با حذف کردن راک. راکی که کمربند بین قاره ای رو از چنگ آستین درآورده بود.
در رسلمنیا 14 یکی از بزرگترین مسابقات تاریخ دبلیو دبلیو ای برگزار شد جایی که دو اسطوره مقابل هم قرار گرفتند شان مایکلز و آستین با داوری 
مایک تایسون بر سر تایتل دبیلیو دبلیو اف نبرد زیبایی داشتند که سرانجامش پیروزی آستین بود.
درگیری های او با 
تیکر هم قابل توجه بود درگیری که در سامراسلم سال 98 به پیروزی او منجر شد.
اما شاید یکی از درگیری های تاریخی دبلیو دبلیو ای مربوط به جدل های آستین با وینس باشد درگیری های مثال زدنی که در سال 1999 به اوج رسید درگیری هایی که در نهایت به ضرر آستین تمام شد به طوریکه او میرفت تا برای سومین بار قهرمان رامبل بشه اما با کلک وینس از رسیدن به این افتخار برای بار سوم بازماند.
رسلمنیا هایی که آستین با راک داشت نیز از جمله مسابقه های مثال زدنی تاریخه.
آستین اما انگار دست از پیشرفت برنمیداشت او به صورت غیر قابل کنترلی در حال پیش رفتن بود به طوریکه در سال 2001 برای سومین بار قهرمان رامبل شد تا اسم او در بین رکورد داران این پی پی وی برای همیشه جاودانه بماند (او با حذف کین به قهرمانی رسید)
درگیری های آستین در بکلش 2003 با تیکر و غیبت نسبتا طولانی مدت او از دنیای رستلینگ را خلاصه میکنیم و میرسیم به سال 2003 سالی که آستین با راک در رسلمنیا مسابقه داد و باخت و بعد از اون با شگفتی تمام به عنوان جنرال منیجر برند را منصوب شد!
اما آستین برای جنرال منیجر شدن ساخته نشده بود و سرانجام این پست رو به صاحب اصلیش بیسشاف واگذار کرد در اواخر دوران بازیگری او بود که درگیری های لزنر و 
گلدبرگ دو غول رستلینگ آغاز شده بود و آستین بیشتر نقش حاشیه ای رو بین این دو داشت و فقط جذابیت درگیری این دو رو بالا میبرد و سرانجام در رسلمنیا 20 با داوری او در یک مسابقه کوتاه در نهایت به هر دو استانر زد و ثابت کرد هیچگاه زیر سایه بزرگی هیچکس قرار نمیگیره و همیشه بزرگ خواهد ماند.
یکی دیگر از خصوصیات جالب آستین رک گویی و پرخاشگری اوست که فرقی نداره چه کسی رو به روش ایستاده میخواد رئییس یک کمپانی بزرگ باشه یا یک استار معمولی او از همه ی صحنه ها خاطره می آفرینه از جمله تکه کلام های معروف و تماشاگرپسند او میتوان به شرح ذیل یاد کرد:

 

          And that's the bottom line cause Stone Cold said so
Austin 3:16 says I just whooped your ass
Open up a can of whoop ass
If you wanna see Stone Cold whoop (superstars name)'s ass gimme a "hell yeah"
What?
 


 

در حال حاضر نیز آستین به برند را برگشته و جذابیت و هیجان رو به مسابقات برگردانده ضمن اینکه در رسلمنیا آتی نیز میتونیم شاهد حضور این ابرستاره باشیم.
امثال آستین برای این حرفه تکرار نشدنی هستند امید میره شان و منزلت همه ی این اسطوره ها برای همیشه حفظ بشه و به انگیزه فروش بیشتر و پول بیشتر از اینگونه افراد که در این راه استخوان خرد کردند و رستلینگ به آنها مدیونه استفاده سوء نشه.

 

 

.: Weblog Themes By Pichak :.


تبادل لینک - تبادل لینک


برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


دریافت كد گالری عكس در وبCheck Page Rank of your Web site pages instantly:

wwe-2011

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker serviceاستخاره آنلاین با قرآن کریم

فال امروز


جاوا اسكریپت

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
  تماس با ما

کد تماس با ما

کد نمایش آب و هوا

کد نمایش آب و هوا

مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران