تبلیغات
کشتی کج wwe بازی عکس - برنده حراج پیراهن و کفش ایمون زاید/ این تکه از تاریخ پرسپولیس را یادگار بردم

مترجم سایت

مترجم سایت


کشتی کج wwe بازی عکس
 

تعبیر خواب آنلاین

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

آمار سایت


محل درج آگهی و تبلیغات
 

هواداری که برنده حراج پیراهن و کفش ایمون زاید شد، امروز (دوشنبه) طی مراسمی در مجموعه ورزشی درفشی فر با حضور ستاره بازی دربی 74، این پیراهن و کفش را از دست زاید دریافت کرد. به  ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید. • هواداری که برنده حراج پیراهن و کفش ایمون زاید شد، امروز (دوشنبه) طی مراسمی در مجموعه ورزشی درفشی فر با حضور ستاره بازی دربی 74، این پیراهن و کفش را از دست زاید دریافت کرد. در این مراسم که با حضور حمیدرضا غریب مدیر روابط عمومی باشگاه و خبرنگاران برگزار شد، بهنام قنبرنژادیان دانشجوی رشته متالوژی در دانشگاه آزاد که برنده این حراج شده بود، در گفتگویی به سوالات سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت:


  چه شد که دست به چنین کاری زدی و حاضر بودی تا چه مبلغی پیش بروی؟

  واقعیت این است که این بازی تاریخی بود. من بخشی از تاریخ پرسپولیس را که همیشه از آن یاد خواهد شد می خواستم. آن روز یک اتفاق استثنایی روی داد. شاید هر چهل سال یکبار، اتفاقات اینگونه روی دهد. این برای دومین بار در تاریخ دربی بود که یک نفر هت تریک کرد. البته مهمتر از همه اینها حس و حال آن بازی بود. باور کردنی نبود، ده نفره ظرف هشت دقیقه آن اتفاقات روی دهد.

  اهل رفتن به ورزشگاه هستی؟ وقتی پرسپولیس یک گل عقب بود و وقتی یک گل جلو افتاد چه حسی داشتی؟

  اهل رفتن به ورزشگاه نیستم، اما شاید از دربی بعد رفتم. بازی را در خانه می دیدم. قبل از شروع بازی با توجه به حضور دنیزلی که با تلاش باشگاه آمد، روی پیروزی حساب می کردم. دو گل که عقب افتادیم، تلفن ها زنگ می خورد. وقتی اولادی اخراج شد ناراحت شدم تا اینکه گل اول را زدیم. بعد از آن، با خودم گفتم دومی را هم می زنیم. وقتی گل دوم را زدیم حال خودم یادم نیست ولی حس می کردم پیروزی برای ماست اما اصلا فکر نمی کردم سومی را هم زاید بزند. این بازی تاریخی شد.

  تاریخی ترین بازی های پرسپولیس برای تو کدام هستند؟

  برای همه، اولی همان شش تایی است. دومی برای من همان بازی روز آخر لیگ 80 بود که استقلالی ها فکر می کردند قهرمان می شوند ولی استقلال در انزلی باخت و پرسپولیس فجر را برد و قهرمان شدیم. سومی هم این بازی بود.

  با این لباس و کفش که فوتبال بازی نمی کنی؟

  نه! لباس را قاب می کنم و به دیوار پذیرایی می زنم و کفش را هم در ویترین می گذارم، بعد باید دوستان استقلالی را یک شام دعوت کنم.


.: Weblog Themes By Pichak :.


تبادل لینک - تبادل لینک


برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


دریافت كد گالری عكس در وبCheck Page Rank of your Web site pages instantly:

wwe-2011

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker serviceاستخاره آنلاین با قرآن کریم

فال امروز


جاوا اسكریپت

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
  تماس با ما

کد تماس با ما

کد نمایش آب و هوا

کد نمایش آب و هوا

مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران