تبلیغات
کشتی کج wwe بازی عکس - نتایج کامل سوپر شوء راء 30 ژانویه 2012- WWE Super Show Raw 2012.01.30 Results

مترجم سایت

مترجم سایت


کشتی کج wwe بازی عکس
 

تعبیر خواب آنلاین

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service

آمار سایت


محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 12 بهمن 1390 توسط فتاح سعادت

 

 

 

» نتایج کامل ماندی نایت راء 30 ژانویه 2012 :

شوء ماندی نایت راء بامداد امروز در کانزاس سیتی، میزوری برگزار شد و سوپر شوء این هفته نیز شاهد برگزاری پنج مسابقه در خود بود. قطعا از مهم ترین اتفاقات راء امروز بازگشت مجدد آندرتیکر بود که در شبی که تریپل اچ پس از یک ماه به راء بازگشته بود و مقام جنرال منجری این برند را تصاحب کرده بود، با وی فیس تو فیس شد تا شایعات قبل مبنی بر بازی این دو در رسلمنیا قوت بگیرد و کمی به حقیقت نزدیک شود! همچنین با توجه به اتفاقات شوء امروز، به احتمال فراوان کار جان لورینایتیس در راء به پایان رسید و باید منتظر راء آینده بود. جهت جلب رضایت هر چه بیشتر کاربران گرامی، نتایج کامل این شوء در ادامه مطلب آمده است که توجه شما را به آن جلب میکنیم.پروموی ابتدای شوء:

در ابتدا جان لورینایتیس وارد آرنا شد و شروع به دست دادن با تماشاگران و خدمه ها کرد! وی به رینگ آمد و گفت: امشب قرار است که کارنامه من بررسی شود. من اعتراف میکنم که اشتباهاتی داشتم اما در مجموع کارم خوب بوده است! هیچ مرد بزرگی نیست که در زندگی من اشتباه نکرده باشد. در رویال رامبل عملکرد خوبی داشتم و مسابقه تایتل قهرمانی دبلیو دبلیو ای را به خوبی داوری کردم! سپس لورینایتیس بازی هایی که قرار است، امشب برگزار شود را اعلام کرد و سپس تم سانگ سی ام پانک زده شد و وی در حالی وارد آرنا شد که همراه با تماشاگران در حال خواندن شعر معروف خداحافظی برای لورینایتیس بود! لورینایتیس گفت: تو مدیون هستی اگر به خاطر تهمت هایی که به من زدی، عذرخواهی نکنی که پانک گفت: تو مرد نیستی؛ تو یک دروغ گوئی! پانک ادامه داد: به اینجا آمدم تا فقط چهره تو قبل از اخراج به دست تریپل اچ را ببینم. در این دو هفته معامله بزرگی را انجام دادی! البته شاید در این جهان، من بزرگترین حمایت کننده تریپل اچ نباشم اما نمی خواهم منتظر بمانم که وی بیاید و تو را از این ساختمان بیرون بیندازد. سپس لورینایتیس گفت: بیا اختلافات را کنار بگذاریم و شروعی تازه داشته باشیم. جانی دستش را دراز کرد که پانک گفت: تنها دلیلی که یک شخص دستش را به سمت بهترین کشتی گیر جهان دراز میکند، این است که میخواهد به خواب GTS برود! حالا موزیک دنیل برایان زده شد و او نیز به رینگ آمد. برایان پس از اینکه خودش را قهرمان تایتل سنگین وزن معرفی کرد، گفت: به درگیری شما دو نفر اهمیتی نمیدهم چون وقتی شما در حال حل کردن درگیری مسخره خود در شب گذشته بودید، من در حال فرار کردن از قفس دو غول بودم! درست است که جانی میخواهد مسابقه بزرگی بسازد اما احساسم این است که پانک شخص کوچکی برای من است!! برایان ادامه داد: من گیاه خوار هستم که پانک گفت: یعنی گوشت نمیخوری؟ که برایان پاسخی نداد و پانک گفت: من و تو یک دهه است که با هم دوست هستیم و این جانی است که میخواهد بیم اختلاف بیندازد! حالا تم سانگ شیموس زده شد و قهرمان رویال رامبل مچ وارد رینگ شد و با یادآوری قهرمانی شب گذشته خود گفت: این دو نفر باید از تایتل های خود در الیمنشین چمبر دفاع کنند و شاید جانی امروز اخراج شود! من به مین اونت رسلمنیا راه پیدا کردم و قهرمان بعدی تایتل دبلیو دبلیو ای یا سنگین وزن خواهم بود. شیموس در پایان برای هر دو نفر آرزوی خوش شانسی کرد و با تمسخر لورینایتیس به وی گفت: ممکن است امشب تریپل اچ به باسنت بزند! در نهایت شیموس رینگ را ترک کرد و پانک و برایان در رینگ به هم دست داند.


مسابقه اول: رندی اورتن در مقابل دالف زیگلر ...................... برنده مسابقه: رندی اورتن
» جاش میتوز و وید برت در جایگاهی بالای جایگاه تماشاگران در حال تماشای بازی و مصاحبه بودند!
اورتن پس از اجرای دی دی تی مخصوص خود، آر کی او را اجرا کرد و کار را تمام کرد.


مسابقه دوم: برودس کلای در مقابل تایلر رکس .................... برنده مسابقه: برودس کلای
دبل د فانک و دبل د اسپلش کافی بود که کلای باز هم به سرعت بتواند حریف خودش را پین کند.


مسابقه سوم: سی ام پانک در مقابل دنیل برایان .................. برنده مسابقه: دنیل برایان

در اواخر بازی پانک پس از رهایی از لبیل لاک، کیک سنگینی به برایان وارد کرد که وی به پشت طناب ها افتاد و ناگهان کریس جریکو وارد آرنا شد و برایان را به سمت دیواره کنار رینگ پرتاب کرد و داخل رینگ، کد بریکر را روی پانک اجرا کرد تا بازی با قانون DQ به سود برایان تمام شود.


مسابقه چهارم: د میز در مقابل کوفی کینگستون ................... برنده مسابقه: کوفی کینگستون
» قبل از آغاز بازی، آرتروث با لباس شخصی خود به جمع گزارگشران مسابقه اضافه شد.
کوفی موفق شد در این بازی سنگین با اجرای ترابل این پارادیس، میز را با قانون پین فال شکست دهد.


مسابقه پنجم: بث فینیکس در مقابل ایو تورس ...................... برنده مسابقه و همچنان قهرمان: بث فینیکس
» این بازی بر سر عنوان قهرمانی دیواس برگزار شد.
مدت زمان بازی به دقیقه نکشید که فینیکس با اجرای گلم اسلم خیلی زود کار را تمام کرد!

» پس از پایان بازی، آرنا به رنگ قرمز درآمد و آهنگ کین زده شد و او روی اسکوربورد آرنا ظاهر شد. وی گفت: چه احساسی داری که تمام اتفاقاتی که برای دوست تو، زک رایدر افتاده، تقصیر سینا بوده؟ سینا تا زمانی که نفرت را در آغوش نگیرد، نمی تواند افرادی چون من و د راک را شکست دهد! کین قول داد تا زمانی که سینا نفرت را نپذیرد، به رایدر حمله کند. وی ادامه داد: از تو به عنوان کسی استفاده میکنم که پیغامم به سینا برسد. سپس آتش کین دور رینگ زده شد و بار دیگر تم سانگ او زده شد. ایو به دنبال کین است که کین در پشت او ظاهر شد و به سمت وی رفت که در اینجا موزیک جان سینا زده شد و او به سرعت به رینگ آمد. چند پانچ از سینا زده شد و کین را به بیرون رینگ پرتاب کرد. سپس کین قصد کوباندن سینا به پله های کنار رینگ را داشت که سینا بدل کرد و کین را به آن کوبید! سپس سینا، پله بالایی را برداشت و سه بار با آن ضربه ای به کین وارد کرد. وی ضربه ای با میکروفون به سر کین زد و میز گزارشگران را برای وی آماده کرد. حالا برای اجرای AA رفت که کین اجازه نداد و از میان تماشاگران فرار کرد!


پروموی تریپل اچ:

در مین اونت، جان لورینایتیس وارد رینگ شد و گفت: مشتاق این لحظات بودم و با تمام کارکنان صحبت کردم. به تمام کارکنان از یک تا پنج ستاره داده میشود که من به خودم پنج ستاره میدهم!! حالا تم سانگ تریپل اچ زده شد و او با تشویق تماشاگران وارد رینگ شد و کمی به خاطر حرف پایانی جانی به وی خندید و گفت: خوش حالم که تو یک کار خوب و معقولی پیدا کردی اما کارت وحشتناک بوده است! لورینایتیس پاسخ داد: تمام کارهایی که من انجام دادم برای بهتر شدن راء بوده است. تریپل اچ گفت: وقتی پدر من، وینس مکمن به راء می آمد، به طور شخصی تصمیم میگرفت و جایگزین انتخاب میکرد و کسی را از کار برکنار میکرد. حالا من هم وقتی به راء می آیم، همین کار را انجام میدهم و این اتفاقی است که در حال رخ دادن برای تو است! جانی گفت: من حاضر هستم هر کاری را انجام دهم تا کارم را نگه دارم! تریپل اچ پاسخ داد: تنها یک راه داری و آن هم عذرخواهی از تماشاگران است. لورینایتیس رو به تماشاگران کرد و شروع به عذرخواهی نمود در حالی که صدای کر کننده بووو آنها، صدای جانی را به سختی به گوش میرساند! سپس تریپل اچ به یونیورس گفت: نظر شما چیه که آنها هم با بووو خود، پاسخ منفی دادند! تریپل اچ گفت: کارساز نبود و باید فکر دیگری بکنیم. وی پس از کمی فکر، گفت: ببینیم وینس مکمن این موقع ها چه کاری میکرد؟! بله، "د کیس مای اس کلاب"! لورینایتیس ماتیکی را به لب خود مالید تا باسن تریپل اچ را ببوسد اما در حالی که او آماده این کار بود و چشمان خود را بسته بود، تریپل اچ وی را مسخره کرد و او را یک دمدمی مزاج خواند! وی ادامه داد: دیگر برای کارهای احمقانه تو هیچ راهی باقی نمانده است و من امشب آمدم آن را تمام کنم. هیئت مدیره تصمیم گرفته که به کارهای احمقانه و کارنامه تیره تو پایان دهد و من را به عنوان جنرال منجر راء انتخاب کرده است. من حالا میتوانم به عنوان جنرال منجر راء، برگردم و بهترین آرزوها را برای تو دارم! دینـــــــگ! بله، تم سانگ آندرتیکر زده شد و او با تشویق شدید تماشاگران وارد آرنا شد و راهش را به سمت رینگ گرفت! او بدون اینکه، چراغ های آرنا را با حرکت دست خود روشن کند، وارد رینگ شد و دوری به سمت تریپل اچ رفت! سپس موزیک او قطع شد و با تریپل اچ فیس تو فیس شد. صدای Taker ... Taker توسط تماشاگران شنیده میشود. تیکر نگاهی به لوگوی رسلمنیا کرد و سپس به تریپل اچ خیره شد. وی تانت معروف خودش را برای تریپل اچ رفت و برای وی خط و نشان کشید. سپس مجددا به لوگوی رسلمنیا نگاه کرد و تریپل اچ پس از چند دقیقه تکانی خورد و دست هایش را روی شانه آندرتیکر گذاشت و پس از چند ضربه آرام، رینگ را بووو تماشاگران ترک کرد! شوء در حالی به پایان رسید که تم سانگ آندرتیکر مجددا زده شد و وی مورد تشویق قرار گرفت.


.: Weblog Themes By Pichak :.


تبادل لینک - تبادل لینک


برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


دریافت كد گالری عكس در وبCheck Page Rank of your Web site pages instantly:

wwe-2011

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker serviceاستخاره آنلاین با قرآن کریم

فال امروز


جاوا اسكریپت

تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
  تماس با ما

کد تماس با ما

کد نمایش آب و هوا

کد نمایش آب و هوا

مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران